HERMAN BROOD HANDGESIGNEERDE En Gelimiteerde ZEEFDRUK FAMILY AFFAIR - Verkocht

HERMAN BROOD  HANDGESIGNEERDE En Gelimiteerde ZEEFDRUK  FAMILY AFFAIR kopen? Bied vanaf 175!
HERMAN BROOD  HANDGESIGNEERDE En Gelimiteerde ZEEFDRUK  FAMILY AFFAIR kopen? Bied vanaf 175!HERMAN BROOD  HANDGESIGNEERDE En Gelimiteerde ZEEFDRUK  FAMILY AFFAIR kopen? Bied vanaf 175!HERMAN BROOD  HANDGESIGNEERDE En Gelimiteerde ZEEFDRUK  FAMILY AFFAIR kopen? Bied vanaf 175!
  • Herman Brood (1946-2001)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige Kleurenzeefdruk van Herman Brood

Afmeting blad 50x60 cm  in nieuwstaat

Handgesigneerd en Genummerd  219/300

Wordt geleverd met echtheidscertificaat

Verzendkosten 15 euro in ned  20 euro in belgie

Herman Brood (1946-2001)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (96)
Geplaatst door  Hans1951
FA. (15)

1123 verkochte items
Alle items van deze verkoper (63)
Dit item is verkocht voor 175,00
Starttijd:01-07-2015 om 07:19
Eindtijd:06-07-2015 om 22:19
MikeZ
06 jul. / 08:51
€ 175