Grappig object van Herman den Brinker, een werkje voor een echte kunstklusser. Constructie van gesoldeerd blik en draad, gesigneerd en gedateerd (1989) op de voet. In slechte conditie, maar goed te restaureren. Herkomst: particuliere collectie. Dit object is tentoongesteld geweest in Dordrecht, Pictura, ‘In Permanentie, 29 mei – 25 juni 1998.
Afmetingen: 19cm hoog x 20cm breed x 10cm diep
Dit item wordt bij voorkeur opgehaald maar het kan eventueel goed verpakt verzonden worden op kosten van de koper. Er worden geen garanties afgegeven voor de uiteindelijke staat waarin dit object aankomt (zie omschrijving conditie).
Beschadigd
Het soldeer is in de loop van de jaren achteruit gegaan en laat op veel plekken los, de verschillende onderdelen zitten ook los. Alle contactpunten moeten opnieuw gesoldeerd worden, waarna dit object bijna in de oorspronkelijke staat zal zijn.
Tot 5 kg.
€ 13,00
Naar België
€ 20,00
€ 20,00
Europese Unie
€ 25,00