FA. (2)

Herman Geerdink - Zwanen

Herman Geerdink - Zwanen kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  BenB2019
FA. (5)

Lid sinds 2019
168 verkochte items
Alle items van deze verkoper (12)
  • Herman Geerdink (1951-2005)
Jaartal2000
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen70 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage90
Zeefdruk op hand geschept papier

Herman Geerdink (1951-2005)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  BenB2019
FA. (5)

Lid sinds 2019
168 verkochte items
90 cm
70 cm
Starttijd:08-06-2022 om 16:35
Eindtijd:19-06-2022 om 12:37
Openingsbod€ 75
ObjectlocatieLathum, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa