Herman Gordijn: Geen titel -handgeschept papier-

Herman Gordijn: Geen titel -handgeschept papier-  kopen? Bied vanaf 90!

Verkoopprijs: € 90,00

Herman Gordijn: Geen titel -handgeschept papier-  kopen? Bied vanaf 90!Herman Gordijn: Geen titel -handgeschept papier-  kopen? Bied vanaf 90!

Geplaatst door  kunstmest
FA. (5)

429 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Herman Gordijn (1932-2017)
GesigneerdHandgesigneerd

Monumentale ets (?) op handgeschept papier voorstellende een vrouwelijk figuur op rollerscates. Met potlood gesigneerd en genummerd. Losbladig, bladformaat: 76 x 57 cm. Uitstekende conditie. Af te halen in Utrecht of verzending in overleg.

Dit item is verkocht voor 90,00

Starttijd:19-05-2017 om 21:52
Eindtijd:26-05-2017 om 21:52

Bert1960
25 mei / 11:15
€ 90