Herman Heuff ets Amsterdam in nieuwstaat.

Herman Heuff ets Amsterdam in nieuwstaat. kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 40,00

Geplaatst door  RS1
FA. (3)

104 verkochte items
  • Herman Heuff (1875-1945)
GesigneerdHandgesigneerd

Erg leuke ets van Herman Heuff met een voorstelling in Amsterdam. De ets hangt aan een zuurvrij bandje in de lijst. Alles in nieuwstaat.
Met potlood gesigneerd.

Dit item is verkocht voor 40,00

Starttijd:14-11-2014 om 20:20
Eindtijd:19-11-2014 om 20:20

LucasLucas
19 nov. / 14:14
€ 40