Herman Heuff - ets - Tak met peren - Verkocht

Herman Heuff - ets - Tak met peren kopen? Bied vanaf 25!
Herman Heuff - ets - Tak met peren kopen? Bied vanaf 25!Herman Heuff - ets - Tak met peren kopen? Bied vanaf 25!Herman Heuff - ets - Tak met peren kopen? Bied vanaf 25!Herman Heuff - ets - Tak met peren kopen? Bied vanaf 25!
  • Herman Heuff (1875-1945)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets uit 1909. Potlood gesigneerd rechtsonder. In de plaat gemonogrammeerd en gedateerd linksonder.

Beeldmaat 26 x 16 cm. Bladmaat 49 x 32 cm. Losbladig.

Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:24-10-2016 om 21:23
Eindtijd:08-11-2016 om 19:23
WLS
27 okt. / 16:06
€ 25