Ets in goede staat gedateerd 1913 met zicht op een boerderij in de sneeuw. Aan de horizon is vermoedelijk de Grote kerk van Veere zichtbaar. Rechtsonder met potlood gesigneerd en linksonder monogram in de plaat. Ets is licht vergeeld. In originele lijst met lichte gebruikssporen.
Goed
Licht vergeeld. Vlekjes aan achterzijde van het glas.
Tot 5 kg.
€ 13,50
Naar België
€ 20,00
€ 20,00
Europese Unie
€ 20,00