Herman IJsebaert - Koreaans gezin

Herman IJsebaert - Koreaans gezin kopen? Bied vanaf 15!

Verkoopprijs: € 17,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Herman IJsebaert - Koreaans gezin kopen? Bied vanaf 15!Herman IJsebaert - Koreaans gezin kopen? Bied vanaf 15!Herman IJsebaert - Koreaans gezin kopen? Bied vanaf 15!Herman IJsebaert - Koreaans gezin kopen? Bied vanaf 15!Herman IJsebaert - Koreaans gezin kopen? Bied vanaf 15!

Geplaatst door  Tineke19071947
FA. (2)

18 verkochte items
  • Herman IJsebaert (1928-1975)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen31 cm x 19 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Houtsnede van een Koreaans gezin, man en vrouw met baby, dik ingepakt voor de Koreaanse winter. waarschijnlijk te dateren ten tijde van de Koreaanse oorlog erin jaren 50 van de vorige eeuw.

prima afdruk van een houtsnede door Herman IJsebaert

Dit item is verkocht voor 17,25(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:30-10-2020 om 19:22
Eindtijd:01-02-2021 om 12:06

Caroline11
30 jan. / 23:14
€ 15