Herman Moerkerk, Vrouw met hoed, Gemengde techniek

Herman Moerkerk, Vrouw met hoed, Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 40!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 40,00

Herman Moerkerk, Vrouw met hoed, Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 40!Herman Moerkerk, Vrouw met hoed, Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 40!Herman Moerkerk, Vrouw met hoed, Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  lenteman
FA. (52)

3035 verkochte items
Alle items van deze verkoper (55)
  • Herman Moerkerk (1879-1949)
TypeTekening / Aquarel

Gemengde techniek door Herman Moerkerk.

Voorstelling van een vrouw met en hoed.

Gelijst, beeldmaat 14x8,5, lijstmaat 35x28

Niet gesigneerd, vermelding 'Moerkerk' op achterzijde

Dit item is verkocht voor 40,00

Starttijd:10-11-2015 om 11:24
Eindtijd:18-11-2015 om 14:24

horster51
12 nov. / 16:21
€ 40