Herman Stammeshaus - Fraaie Hout/Linosnede - "TORSO" - zeer kleine oplage(20) - gesigneerd - Verkocht

Herman Stammeshaus - Fraaie Hout/Linosnede - "TORSO" - zeer kleine oplage(20) - gesigneerd kopen? Bied vanaf 24!
Herman Stammeshaus - Fraaie Hout/Linosnede - "TORSO" - zeer kleine oplage(20) - gesigneerd kopen? Bied vanaf 24!Herman Stammeshaus - Fraaie Hout/Linosnede - "TORSO" - zeer kleine oplage(20) - gesigneerd kopen? Bied vanaf 24!Herman Stammeshaus - Fraaie Hout/Linosnede - "TORSO" - zeer kleine oplage(20) - gesigneerd kopen? Bied vanaf 24!Herman Stammeshaus - Fraaie Hout/Linosnede - "TORSO" - zeer kleine oplage(20) - gesigneerd kopen? Bied vanaf 24!Herman Stammeshaus - Fraaie Hout/Linosnede - "TORSO" - zeer kleine oplage(20) - gesigneerd kopen? Bied vanaf 24!Herman Stammeshaus - Fraaie Hout/Linosnede - "TORSO" - zeer kleine oplage(20) - gesigneerd kopen? Bied vanaf 24!Herman Stammeshaus - Fraaie Hout/Linosnede - "TORSO" - zeer kleine oplage(20) - gesigneerd kopen? Bied vanaf 24!Herman Stammeshaus - Fraaie Hout/Linosnede - "TORSO" - zeer kleine oplage(20) - gesigneerd kopen? Bied vanaf 24!
  • Herman Stammeshaus (1918-1991)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1957
StijlMinimalistisch
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen35 cm x 18 cm (h x b)
Passe-partout50 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage20 ex.

  • Hermann Johannes Leonhard Theodor ‘Herman’ Stammeshaus (Tjalang Ned. Indië 1918 – Amsterdam 1991) was Nederlands kunstschilder, graficus en vervaardiger van houtsnedes.

    Hij werkt in Nederland, Indonesië, Schotland, en vanaf 1943 in Amsterdam. Hij was leerling aan de Kunstnijverijheidsschool in Amsterdam onder leiding van A. M. Sok.

    Zijn onderwerpen en kunstrichting waren expressionistisch, landschappen, diren en mensen.

    Stammeshaus was lid van de Beroepsvereniging van de Beeldende Kunstenaars en van ‘De Brug’ in Amsterdam.

    info : Lexicon Pieter A. Scheen, RKD

prachtige Linosnede - izgs

Herman Stammeshaus (1918-1991)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (113)

3050 verkochte items
Alle items van deze verkoper (52)
35 cm
50 cm
18 cm
35 cm
Dit item is verkocht voor 27,60 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:14-08-2022 om 22:25
Eindtijd:21-08-2022 om 22:22
BVD1964
21 aug. / 18:47
€ 24