Herman Stammeshaus - Houtsnede: "en dat u in 1965 heel veel geluk moge (ont)vangen"

Herman Stammeshaus - Houtsnede: "en dat u in 1965 heel veel geluk moge (ont)vangen" kopen? Bied vanaf 49!
Herman Stammeshaus - Houtsnede: "en dat u in 1965 heel veel geluk moge (ont)vangen" kopen? Bied vanaf 49!Herman Stammeshaus - Houtsnede: "en dat u in 1965 heel veel geluk moge (ont)vangen" kopen? Bied vanaf 49!Herman Stammeshaus - Houtsnede: "en dat u in 1965 heel veel geluk moge (ont)vangen" kopen? Bied vanaf 49!
  • Herman Stammeshaus (1918-1991)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1965
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen33 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Houtsnede van Herman Stammeshaus. Titel: "en dat u in 1965 veel geluk moge (ont)vangen". Afmetingen werk: H33 x B51cm. Afmetingen voorstelling: H19 x B39.5cm. Het werk is, rechts bovenin, in de druk gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Verzenden: onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.

Hermann Johannes Leonhard Theodor ‘Herman’ Stammeshaus (Tjalang Ned. Indië 1918 – Amsterdam 1991) was Nederlands kunstschilder, graficus en vervaardiger van houtsnedes.

Hij werkt in Nederland, Indonesië, Schotland, en vanaf 1943 in Amsterdam. Hij was leerling aan de Kunstnijverijheidsschool in Amsterdam onder leiding van A. M. Sok.

Zijn onderwerpen en kunstrichting waren expressionistisch, landschappen, diren en mensen.

Stammeshaus was lid van de Beroepsvereniging van de Beeldende Kunstenaars en van ‘De Brug’ in Amsterdam.

De voorstelling is in goede staat. Wat vlekjes en vouwen in het blad, met name de randen. Het blad is in werkelijkheid iets geliger, dit komt niet helemaal goed over op de foto.

Herman Stammeshaus (1918-1991)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  KiewitKunstonder100euro
FA. (30)

893 verkochte items
Alle items van deze verkoper (324)
51 cm
33 cm
Starttijd:12-02-2022 om 14:11
Eindtijd:20-02-2022 om 19:55
Openingsbod € 49
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland
VerzendingWereldwijd