Herman Stammeshaus - Houtsnede "Onweer bij Ransdorp" - Verkocht

Herman Stammeshaus - Houtsnede "Onweer bij Ransdorp" kopen? Bied vanaf 30!
Herman Stammeshaus - Houtsnede "Onweer bij Ransdorp" kopen? Bied vanaf 30!Herman Stammeshaus - Houtsnede "Onweer bij Ransdorp" kopen? Bied vanaf 30!Herman Stammeshaus - Houtsnede "Onweer bij Ransdorp" kopen? Bied vanaf 30!Herman Stammeshaus - Houtsnede "Onweer bij Ransdorp" kopen? Bied vanaf 30!Herman Stammeshaus - Houtsnede "Onweer bij Ransdorp" kopen? Bied vanaf 30!
  • Herman Stammeshaus (1918-1991)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1958
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen25 cm x 33 cm (h x b)
Passe-partout50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage3/25
Houtsnede van Herman Stammeshaus, gesigneerd, gedateerd, getiteld en genummerd in potlood.
Verzending tussen twee platen, 8,50, aangetekend 10,15

Het passe-partout is een eenvoudig slap-kartonnen passea-partout met linksonder een kreukje.

Herman Stammeshaus (1918-1991)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Cello1
FA. (42 )

1225 verkochte items
Alle items van deze verkoper (18)
65 cm
50 cm
33 cm
25 cm
Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:09-07-2018 om 15:19
Eindtijd:20-07-2018 om 20:27
Hans1958
10 jul. / 21:23
€ 30