Herman Stammeshaus, Vliegers, Houtsnede 1958 - Verkocht

Herman Stammeshaus, Vliegers, Houtsnede 1958 kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

Herman Stammeshaus, Vliegers, Houtsnede 1958 kopen? Bied vanaf 50!Herman Stammeshaus, Vliegers, Houtsnede 1958 kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  lenteman
FA. (53)

3195 verkochte items
Alle items van deze verkoper (86)
  • Herman Stammeshaus (1918-1991)
GesigneerdHandgesigneerd

Fraaie houtsnede door Herman Stammeshaus.

Voorstelling van vliegers boven een stad.

Losbladig onder passepartout, beeldmaat 40x32, p.p.-maat 65x50

Gesigneerd en gedateerd r.o. 'Herman Stammeshaus' en '1958'

Getiteld en genummerd l.o. 'Vliegers' en '4/20'

Authenticiteit gegarandeerd

Verpakkings- en verzendkosten: 10 euro (aangetekend)

Herman Stammeshaus (1918-1991)

Alle items van deze kunstenaar(4)
Geplaatst door  lenteman
FA. (53)

3195 verkochte items
Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:02-07-2014 om 20:18
Eindtijd:09-07-2014 om 20:18
Bbosman
08 jul. / 20:29
€ 50