Herman Stammeshaus, Vogels, Houtsnede - Verkocht

Herman Stammeshaus, Vogels, Houtsnede kopen? Bied vanaf 40!
Herman Stammeshaus, Vogels, Houtsnede kopen? Bied vanaf 40!Herman Stammeshaus, Vogels, Houtsnede kopen? Bied vanaf 40!Herman Stammeshaus, Vogels, Houtsnede kopen? Bied vanaf 40!
  • Herman Stammeshaus (1918-1991)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Fraaie houtsnede door Herman Stammeshaus.

Voorstelling getiteld 'Vogels'

Losbladig, beeldmaat 30x40, bladmaat 38x56

Gesigneerd en gedateerd r.o. 'Herman Stammeshaus' en '20 juni 1968(66)'

Getiteld en genummerd l.o. 'Vogels' en '5/25'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:18-01-2016 om 21:32
Eindtijd:29-01-2016 om 21:32
Gnav
28 jan. / 17:35
€ 40