Adèle Koekkoek - Boerderijzicht
Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Jaartal | 1973 |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 180 x 110 cm (h x b) |
Incl. lijst | 182 x 112 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Nieuwstaat |
Om het werk zit de originele atelierlijst en het werk ziet eruit alsof het zo uit het atelier komt. Het spanraam is alleen iets scheluw / getordeerd (minimaal) | |
Objectlocatie | Hilversum, Nederland |
Starttijd | 5-4-2021 om 14:07 |
Eindtijd | 18-4-2021 om 21:29 |