Herman van Bergen - Afstervende zonnebloem

Herman van Bergen - Afstervende zonnebloem kopen? Bied vanaf 500!
Herman van Bergen - Afstervende zonnebloem kopen? Bied vanaf 500!Herman van Bergen - Afstervende zonnebloem kopen? Bied vanaf 500!
  • Herman van Bergen (1953)
Type kunstwerkTekening / Aquarel
Jaartal1989
TechniekHoutskool
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstIngelijst
Afmetingen119 x 70 cm (h x b)
Incl. lijst143 x 95 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een mooi, grote en dramatische tekening/aquarel van zonnebloemen die aan het afsterven zijn. Hij had een bos bloemen van zijn moeder gekregen die hij in verschillende stadia geschilderd heeft. Dit is een van de gemaakte werken.

De kunstenaar Herman van Bergen, in 1953 te Nijmegen geboren werkt of werkte lange tijd in Curaçao en volgde zijn kunstopleiding aan de Academie in Arnhem.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Velp, Nederland

Herman van Bergen (1953)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Jadedv
Lid sinds 2022
0 verkochte items
95 cm
143 cm
70 cm
119 cm
Starttijd6-3-2022 om 15:42
Eindtijd10-3-2022 om 19:25
Openingsbod € 500
ObjectlocatieVelp,  Nederland