Hermann Heijenbroch, olieverf op doek: Gezicht op Delft

Hermann Heijenbroch, olieverf op doek: Gezicht op Delft kopen? Bied vanaf 275!

Verkoopprijs: € 275,00

Hermann Heijenbroch, olieverf op doek: Gezicht op Delft kopen? Bied vanaf 275!Hermann Heijenbroch, olieverf op doek: Gezicht op Delft kopen? Bied vanaf 275!Hermann Heijenbroch, olieverf op doek: Gezicht op Delft kopen? Bied vanaf 275!Hermann Heijenbroch, olieverf op doek: Gezicht op Delft kopen? Bied vanaf 275!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (154)

4932 verkochte items
Alle items van deze verkoper (202)
  • Herman Heijenbrock (1871-1948)

Kunstenaar: Hermann Johann Coenraad Heijenbrock

Titel: Gezicht op Delft

Techniek: Olieverf op doek

Gesigneerd: Handgesigneerd rechts onder

Afmetingen incl. lijst: 72 x 97 cm

Afmetingen voorstelling: 48 x 73 cm

Ingelijst: Ja

Opmerking: Aan de linkerzijde missen een  drietal stukjes verf. Zie foto 4. Dit is goed te restaureren.

Kijk ook eens naar mijn andere advertenties!!!

Conditie:

In goede staat.

Verzendkosten:
De verzend-, handlings- en verpakkingskosten binnen Nederland zijn 47,50 euro. Ii.v.m. de grote van het totale werk is het alleen te verzenden met een koerier. De kosten voor België zijn op aanvraag.

Afhalen kan in Naaldwijk, op afspraak, zonder extra kosten.

Garantie:
Dit werk is volledig door ons gegarandeerd.

Bezichtigen:

Dit item is verkocht voor 275,00

Starttijd:20-11-2014 om 21:23
Eindtijd:30-11-2014 om 21:23

pietervermeulen
28 nov. / 16:51
€ 275