Hermanus Berserik, ets, "Stoel in Afrika", 1972 - Verkocht

Hermanus Berserik, ets, "Stoel in Afrika", 1972 kopen? Bied vanaf 45!
Hermanus Berserik, ets, "Stoel in Afrika", 1972 kopen? Bied vanaf 45!Hermanus Berserik, ets, "Stoel in Afrika", 1972 kopen? Bied vanaf 45!Hermanus Berserik, ets, "Stoel in Afrika", 1972 kopen? Bied vanaf 45!Hermanus Berserik, ets, "Stoel in Afrika", 1972 kopen? Bied vanaf 45!Hermanus Berserik, ets, "Stoel in Afrika", 1972 kopen? Bied vanaf 45!
  • Herman Berserik (1921-2002)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

mooie, gave ets van Hermanus Berserik, beperkte oplage, prima staat.

gesigneerd en gedateerd in het werk, met potlood genummerd 21/40. Afmeting druk: 21,7x22,3 cm, blad 50x65 cm

Stoel met op de achtergrond een toren met koepel en halve maan met ster op het dak in maanlicht, linksonder de afgesneden letters Hammed.

Dit item is verkocht voor 55,00
Starttijd:16-12-2015 om 14:01
Eindtijd:30-12-2015 om 14:01
Biedingen (3)
char
28 dec. / 22:13
€ 55
dewijn
28 dec. / 22:13
€ 50
char
23 dec. / 17:29
€ 45