Maurizio Giongo - "SERA", olieverf op doek, gesigneerd, gedateerd 2000
Ans Wortel - Gouache: "en ze zag vogels vliegen, hij zei: ga maar als je wilt - 1972
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Prachtige grote Kleurenzeefdruk van de Nederlandse kunstenaar Hermanus Spelbos uit 2004
Afmeting blad 55x70 cm in nieuwstaat
Handgesigneerd en Genummerd Oplage 250EX
Verzendkosten 15 euro in ned 20 euro in belgie
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Spannum, Nederland |
Objectlocatie | Spannum, Nederland |
Starttijd | 10-2-2017 om 9:48 |
Eindtijd | 17-2-2017 om 13:48 |