Hero Hette Ros - Bosgezicht met ven. - Verkocht

Hero Hette Ros - Bosgezicht met ven. kopen? Bied vanaf 65!
Hero Hette Ros - Bosgezicht met ven. kopen? Bied vanaf 65!Hero Hette Ros - Bosgezicht met ven. kopen? Bied vanaf 65!Hero Hette Ros - Bosgezicht met ven. kopen? Bied vanaf 65!Hero Hette Ros - Bosgezicht met ven. kopen? Bied vanaf 65!
  • Hero Hette Ros (1872-1964)
IngelijstIngelijst
Afmetingen18.5 cm x 24.5 cm (h x b)
Lijst24 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi werk van kleine meester.Originele lijst.Signatuur rechtsonder.Herkomst particulier.Zie foto's.

Goede staat. Nette lijst. Zie foto's.

Hero Hette Ros (1872-1964)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Akke
FA. (25)

439 verkochte items
Alle items van deze verkoper (33)
30 cm
24 cm
24.5 cm
18.5 cm
Dit item is verkocht voor 65,00
Starttijd:25-04-2019 om 14:10
Eindtijd:09-05-2019 om 09:54
Palmboom
09 mei / 01:39
€ 65