Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1979 |
Techniek | Stift |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Dieren |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 7.5 x 25.5 cm (h x b) |
Incl. lijst | 29.7 x 42 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Goed |
Het is een ets van een vogeldrama. | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Ouderkerk aan de amstel, Nederland |
Objectlocatie | Ouderkerk aan de Amstel, Nederland |
Starttijd | 12-5-2022 om 14:03 |
Eindtijd | 26-5-2022 om 21:30 |