Het portret van een officier

Het portret van een officier                        kopen? Bied vanaf 1050!
Het portret van een officier                        kopen? Bied vanaf 1050!Het portret van een officier                        kopen? Bied vanaf 1050!Het portret van een officier                        kopen? Bied vanaf 1050!Het portret van een officier                        kopen? Bied vanaf 1050!

Nolthenius de Man

Geplaatst door  har100

0 verkochte items
  • Nolthenius de Man

Het portret van een officier afm : 42,4 x 35,6 cm ,is een echte eyecatcher.

Is geschilderd door:  Anthony .Willem. H. Nolthenius de Man in 1808  in Den Haag. geb:1793/1842.

Signature en datering (rechts midden) A.W.H.de Man fe(cit) 1808.

Techniek gemengd : Aquarel c.q. Gouache op papier achter glas,in originele lijst.

Lijst/kader is in bladgoud  verguld met een mooie patina .afm 68 x 61,5 cm.

af tehalen in overleg/bieden mag geschatte verzekerings waarden 2800 euro.

Nolthenius de Man

Geplaatst door  har100

0 verkochte items

Starttijd:06-04-2014 om 17:39
Eindtijd:18-04-2014 om 17:39
Openingsbod€ 1050
ObjectlocatieNederland