Prachtig bewaarde kleurenets van graficus Hetty Brink (1947).
Vroeg werk en van relatief groot formaat.
Titel: In Vogelvlucht
Jaar: 1978
Oplage: 4 van 20 e.a.
Met de hand gesigneerd, in potlood, rechtsonder inclusief jaartal (1978)
Oplage en titel in potlood, linksonder
De kleuren ets is fraai ingelijst in de originele aluminium wissellijst met (eerste) passe-partout, en verkeert in een prachtige staat! Kan zo aan de muur
Foto's maken deel uit van de beschrijving
Over de kunstenaar:
Werk van Hetty Brink (1947, Steenbergen) komt zelden te koop.
Ze volgde van 1968 tot 1974 de Gerrit Rietveld Academie -grafiek en schilderen- en vestigde zich daarna als zelfstandig kunstenaar in Amsterdam. Van 1988 t/m 1991 heeft ze stipendia/werkbeurzen ontvangen vanuit de Provincie Noord-Holland.
In de jaren '90 verhuist ze naar Hoorn en is ze van 1996 tot 2002 werkzaam geweest als docent bij De Blauwe Schuit.
Hetty heeft met haar schilderijen en etsen aan tal van groepsexposities deelgenomen: o.a. Hamme (BE), De Boterhal (Hoorn), Arts Place (A'dam), Holland Art Fair (Den Haag), Kunstenaarscentrum Bergen, Amstelle Amstelveen.
Haar werk is aangekocht door bedrijven en gemeenten (o.a. Hoorn) en te vinden in diverse particuliere verzamelingen.
Hetty over haar werk:
"Met mijn werk ga ik uit van de realiteit en geef deze weer in vaak grote geabstraheerde vormen. Inspiratie doe ik op gedurende reizen. Vooral Spanje is een belangrijke inspiratiebron. Mijn laatste werk heeft vooral architectuur als uitgangspunt."
Citaat recensie Linda Bonnema, Noord-Hollands Dagblad d.d. 17 juni 2005:
"Hetty Brink gaat uit van de werkelijkheid. Ze schildert deze echter niet na, maar verwerkt architectuur of natuur tot stevige geabstaheerde vormen. Deze plaatst ze in onverwachte perspectieven met veel dynamische diagonalen. Op hetzelfde schilderij wisselt ze bovendien nogal eens van aanzicht, wat het bekijken hiervan tot een boeiende bezigheid maakt."