Klaas van den Berg - Sculptuur uil in brons
Ton Schulten - Zeefdruk: Branding van de zon - 1999
Klaas van den Berg - Sculptuur athena in brons
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2002 |
Stijl | Expressionistisch |
Onderwerp | Stadsgezicht |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 90 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | XV/XX |
Dom Maestral, gesigneerde zeefdruk van Van der Linden.
Met potlood gesigneerd, gedateerd, getiteld en genummerd.
U kunt de zeefdruk vooraf bekijken en of ophalen bij galerie Rotor in Gorcum of toegestuurd krijgen via aangetkende post. U kunt het werk ook kosteloos laten opslaan om het in een later stadium op te komen halen. Ook verzorgen wij inlijstingen.
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 31-3-2023 om 15:41 |
Eindtijd | 14-4-2023 om 15:22 |