Heyboer - IJmuiden Garnalen Vissen - 1980

Heyboer - IJmuiden Garnalen Vissen - 1980 kopen? Bied vanaf 295!

Geplaatst door  ProArt

32 verkochte items
  • Anton Heyboer (1924-2005)
GesigneerdHandgesigneerd

Anton Heyboer - Ets uit 1980

IJmuiden Garnalen Vissen - Anton Heyboer juni 1980 is gesigneerd in de etsplaat

In potlood onder de ets gesigneerd.

Afmeting van deze ets is 45 x 35 cm

Het is een ets die Heyboer in 1980 heeft gemaakt op basis van een ets met dezelfde voorstelling uit de begin jaren '50. Het verhaal van zijn leven.

Mooie ets op dik handgeschept papier

Starttijd:14-05-2014 om 14:29
Eindtijd:21-05-2014 om 14:29
Openingsbod€ 295
ObjectlocatieNederland