H.F. van Goor-Methorst - Herfst 1977

H.F. van Goor-Methorst - Herfst 1977 kopen? Bied vanaf 45!
H.F. van Goor-Methorst - Herfst 1977 kopen? Bied vanaf 45!H.F. van Goor-Methorst - Herfst 1977 kopen? Bied vanaf 45!
  • H.F. van Goor-Methorst (1911-1981)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1977
TechniekAquarel
StijlRealistisch
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen26 cm x 17 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een leuke aquarel van H.F. van Goor-Methorst (1911-1981). Maataanduiding is alleen van de aquarel zelf.

U kunt het werk vooraf komen beoordelen bij Rotor onze schatkamer in Gorinchem.

Na aankoop laten opslaan in onze verwarmde depot.
Ook kunnen wij uw inlijsting verzorgen.

H.F. van Goor-Methorst (1911-1981)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (89)

2188 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1030)
17 cm
26 cm
Starttijd:13-08-2022 om 11:26
Eindtijd:27-08-2022 om 21:27
Openingsbod € 45
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland