HIJSEN VAN DE ZEILEN in de BOOT door J de BRUY - Verkocht

HIJSEN VAN DE ZEILEN in de BOOT door J de BRUY kopen? Bied vanaf 1!
HIJSEN VAN DE ZEILEN in de BOOT door J de BRUY kopen? Bied vanaf 1!HIJSEN VAN DE ZEILEN in de BOOT door J de BRUY kopen? Bied vanaf 1!HIJSEN VAN DE ZEILEN in de BOOT door J de BRUY kopen? Bied vanaf 1!HIJSEN VAN DE ZEILEN in de BOOT door J de BRUY kopen? Bied vanaf 1!HIJSEN VAN DE ZEILEN in de BOOT door J de BRUY kopen? Bied vanaf 1!
  • Ongespecificeerd

gesigneerd J de BRUY ROSENDAAL

HIJSEN VAN DE ZEILEN

OLIEVERF OP LINNEN IN DE MAAT 37 X 49 CM

gesigneerd rechts onder en R "' Daal

IN EEN ANTIEKE LIJST IN DE MAAT 48 X 60 CM

schilderij is in goede staat , lijst mist klein stukje aan de zijkant

Onbekende kleine meesters hebben de toekomst

Ongespecificeerd

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32 )

1722 verkochte items
Dit item is verkocht voor 32,00
Starttijd:03-03-2015 om 17:01
Eindtijd:15-03-2015 om 17:01
Biedingen (10)
Centerfo
15 mrt. / 15:20
€ 32
Armando
15 mrt. / 15:20
€ 27
Centerfo
15 mrt. / 15:20
€ 22
Armando
13 mrt. / 13:16
€ 15
Welkoop
13 mrt. / 13:16
€ 13
Armando
13 mrt. / 13:16
€ 11
Welkoop
13 mrt. / 13:16
€ 9
Armando
12 mrt. / 21:38
€ 7
Welkoop
12 mrt. / 21:38
€ 5
Welkoop
05 mrt. / 09:24
€ 1