Hildegard Auer, set van 3 grafieken, handgesigneerd!

Hildegard Auer, set van 3 grafieken, handgesigneerd! kopen? Bied vanaf 35!
Hildegard Auer, set van 3 grafieken, handgesigneerd! kopen? Bied vanaf 35!Hildegard Auer, set van 3 grafieken, handgesigneerd! kopen? Bied vanaf 35!Hildegard Auer, set van 3 grafieken, handgesigneerd! kopen? Bied vanaf 35!Hildegard Auer, set van 3 grafieken, handgesigneerd! kopen? Bied vanaf 35!Hildegard Auer, set van 3 grafieken, handgesigneerd! kopen? Bied vanaf 35!Hildegard Auer, set van 3 grafieken, handgesigneerd! kopen? Bied vanaf 35!Hildegard Auer, set van 3 grafieken, handgesigneerd! kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  Goldner

187 verkochte items
  • Hildegard Auer (1929)
GesigneerdHandgesigneerd

Set van 3 stijlvolle grafieken van Hildegard Auer.

Alledrie met potlood genummerd en gesigneerd.

Afmetingen elk ca. 14/15 cm.

Nooit ingelijst geweest. In prachtige staat!

Kan in overleg eventueel ook gehaald worden in Enschede.

Hildegard Auer (1929)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Goldner

187 verkochte items
Starttijd:30-05-2015 om 14:49
Eindtijd:13-06-2015 om 14:49
Openingsbod€ 35
ObjectlocatieNederland