Hipolito Ocalia - Barku di Haiti

Hipolito Ocalia - Barku di Haiti kopen? Bied vanaf 1000!
Hipolito Ocalia - Barku di Haiti kopen? Bied vanaf 1000!Hipolito Ocalia - Barku di Haiti kopen? Bied vanaf 1000!Hipolito Ocalia - Barku di Haiti kopen? Bied vanaf 1000!Hipolito Ocalia - Barku di Haiti kopen? Bied vanaf 1000!Hipolito Ocalia - Barku di Haiti kopen? Bied vanaf 1000!Hipolito Ocalia - Barku di Haiti kopen? Bied vanaf 1000!Hipolito Ocalia - Barku di Haiti kopen? Bied vanaf 1000!Hipolito Ocalia - Barku di Haiti kopen? Bied vanaf 1000!Hipolito Ocalia - Barku di Haiti kopen? Bied vanaf 1000!Hipolito Ocalia - Barku di Haiti kopen? Bied vanaf 1000!Hipolito Ocalia - Barku di Haiti kopen? Bied vanaf 1000!Hipolito Ocalia - Barku di Haiti kopen? Bied vanaf 1000!Hipolito Ocalia - Barku di Haiti kopen? Bied vanaf 1000!
  • Hipolito Ocalia (1916-1984)
TypeBeeld / Object
Jaartal1970
TechniekHout
Afmetingen25 cm x 33 cm x 13.5 cm (h x b x d)
Gewicht500 gram
GesigneerdHandgesigneerd
OplageUnica
Dit houtsnijwerk werd in opdracht gemaakt door Ocalia/Okalia voor een repatriërende scheepsloods die werkzaam was in de haven van Curacao. Volgens overlevering was dit het laatste schip dat hij naar zijn plek loodste op Curacao. Samen met enkele andere werken van Curacaosche kunstenaars is dit werk aangekocht bij de familie van de loods.

Object is her en der gerestaureerd, paar ontbrekende details.

Hipolito Ocalia (1916-1984)

Caribisch NederlandCaribisch NederlandNederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  JVer

Lid sinds 2019
0 verkochte items
33
25
13.5
Starttijd:16-01-2020 om 10:42
Eindtijd:23-01-2020 om 19:35
Openingsbod € 1000
ObjectlocatieVenlo,  Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie