Hiroe Okubo: Prachtige foto, mooi ingelijst. - Verkocht

  • Hiroe Okubo (1954)
TypeFotografie
In opdracht geveild:

Hiroë Okubo is een Japanse kunstenaar die werkt in Nederland. Zij is sinds 1989 woonachtig in Nederland en bij toonaangevende galeries te vinden. Dit werk is zeer mooi ingelijst en kan direct aan de muur. In een galerie betaalt u een veelvoud van de startprijs.
(Vanwege de spiegeling is de foto schuin genomen).

Titel: Centrum
Jaartal: 1999
Afmetingen lijst: 83cm x 83cm
Afmetingen beeld: 60cm x 60cm
Gesigneerd: Handgesigneerd en gedateerd
Ingelijst: Ja
Oplage: x/5

Conditie: Perfect
Het werk is in perfecte staat.

Dit werk kan niet verzonden worden. Afhalen in Amsterdam/Diemen. Afhalen kan op afspraak, tijdens kantooruren in Diemen of in de avond/weekend in Amsterdam. Het werk kan tevens worden bezorgd door een koerier. Bezorgkosten zijn 35 euro voor Nederland muv Zeeuws Vlaanderen/De eilanden. Eventueel kunnen meerdere werken gecombineerd worden.

Garantie:

Informatie:

Hiroe Okubo (1954)

JapansJapansNederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (325)

Lid sinds 2010
45586 verkochte items
Alle items van deze verkoper (840)
Dit item is verkocht voor 150,00
Starttijd:30-09-2011 om 17:18
Eindtijd:10-10-2011 om 17:18
modernism
06 okt. / 22:33
€ 150