Hiroshi Asada - Prachtige gesigneerde ets

Hiroshi Asada - Prachtige gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 45!
Hiroshi Asada - Prachtige gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 45!Hiroshi Asada - Prachtige gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 45!Hiroshi Asada - Prachtige gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 45!Hiroshi Asada - Prachtige gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 45!Hiroshi Asada - Prachtige gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 45!Hiroshi Asada - Prachtige gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  in2art
FA. (35)

721 verkochte items
Alle items van deze verkoper (40)
  • Hiroshi Asada (1931-1997)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen46.5 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtig ets op doorschijnend papier van Hiroshi Asada.
Afmetingen voorstelling: H46,5 x b32 cm. .
Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar.

Sporen van vorige inlijsting. Licht golvend blad.

Hiroshi Asada (1931-1997)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  in2art
FA. (35)

721 verkochte items
32 cm
46.5 cm
Starttijd:16-06-2022 om 09:34
Eindtijd:30-06-2022 om 19:45
Openingsbod€ 45
ObjectlocatieWolvertem, België
VerzendingNaar België, Nederland en Duitsland