Hisako Viruly Abe - Ets gesigneerd

Hisako Viruly Abe - Ets gesigneerd kopen? Bied vanaf 25!
Hisako Viruly Abe - Ets gesigneerd kopen? Bied vanaf 25!Hisako Viruly Abe - Ets gesigneerd kopen? Bied vanaf 25!Hisako Viruly Abe - Ets gesigneerd kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  Cello1
FA. (36)

998 verkochte items
Alle items van deze verkoper (112)
  • Hisako Viruly Abe (1934)
Jaartal1963
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen38 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ets van Hisako Abe, gesigneerd en gedateerd in potlood.
Verzending tussen twee platen, 8,25, aangetekend 10,20

r.o in de marge zit een (inkt)vlek

Hisako Viruly Abe (1934)

Alle items van deze kunstenaar(6) Geplaatst door  Cello1
FA. (36)

998 verkochte items
28 cm
38 cm
Sluit over 5d 19u 5m 01s
Openingsbod€ 25
ObjectlocatieVoorthuizen, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa

Starttijd:22-07-2021 om 13:06
Eindtijd:30-07-2021 om 15:52
Let op: Bij een bod in de laatste 5 minuten wordt de veilingduur met 5 minuten verlengd.