Hisako Viruly Abe - Gesigneerde ets

Hisako Viruly Abe - Gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 35!
Hisako Viruly Abe - Gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 35!Hisako Viruly Abe - Gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 35!Hisako Viruly Abe - Gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  Cello1
FA. (36)

998 verkochte items
Alle items van deze verkoper (112)
  • Hisako Viruly Abe (1934)
Jaartal1963
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen37.7 cm x 27.8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets van Hisako Abe, gesigneerd, gedateerd  in potlood l.o.
verzending tussen twee platen, 8,25, aangetekend 9,95

Hisako Viruly Abe (1934)

Alle items van deze kunstenaar(4) Geplaatst door  Cello1
FA. (36)

998 verkochte items
27.8 cm
37.7 cm

Starttijd:05-09-2020 om 21:17
Eindtijd:18-09-2020 om 20:54
Openingsbod€ 35
ObjectlocatieVoorthuizen, Nederland
VerzendingWereldwijd