Hjalmar Riemersma - Sneeuwnacht

Hjalmar Riemersma - Sneeuwnacht kopen? Bied vanaf 45!
Hjalmar Riemersma - Sneeuwnacht kopen? Bied vanaf 45!Hjalmar Riemersma - Sneeuwnacht kopen? Bied vanaf 45!
  • Hjalmar Riemersma (1970)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2004
StijlRealistisch
OnderwerpArchitectuur
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen54 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage55 exemplaren
Leuk zeefdruk van Hjalmar Riemersma.

Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Hjalmar Riemersma (1970)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (90)

2243 verkochte items
Alle items van deze verkoper (944)
63 cm
54 cm
Starttijd:20-09-2022 om 11:47
Eindtijd:04-10-2022 om 21:52
Openingsbod € 45
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland