Edward Hald - Slip Graal' kom/snoepschaal op voet.
Jacques Pijnenborg - Stilleven van uien en schaal
Herman Moerkerk - Drie vrienden
Een zeer fraai stadsgezicht van de Nederlandse kunstenaar Hobbe SMITH: (Witmarsum 1862 - Amsterdam 1942). Met een mooie goudkleurige lijst. Gesigneerd rechts onder. Afmetingen met lijst: 37 cm. x 59 cm. Paneelmaat: 22 cm. x 44 cm. Conditie: heel goed. Het kunstwerk wordt goed gepakt en GRATIS (binnen Nederland en Belgie) verzonden. Afhalen is ook mogelijk. Info: www.rkd.nl/smith.
Objectlocatie | Tweede Exloermond, Nederland |
Starttijd | 21-12-2017 om 18:27 |
Eindtijd | 1-1-2018 om 18:27 |