Wim Izaks - Olieverf op papier - Vrije compositie - Handgesigneerd !!!
Richard Smeets - Tafelgesprekken
Anna Doedijns - gezicht op een molen
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
BLADMAAT 17X24 CM, AAN DE BOVENRAND BEVESTIGD ACHTER HET PASSEPARTOUT.
RECHTSONDER ACHTER PASSEPARTOUT EEN KLEIN STUKJE PAPIER ERAF.
AAN DE ACHTERKANT SCHETSEN VAN PAARDEN.
ACHTER GLAS, IN EEN PRACHTIGE LIJST IN GOEDE STAAT, 32X35 CM.
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 26-5-2017 om 1:40 |
Eindtijd | 11-6-2017 om 11:07 |