hollands landschap met molen en tjalken

hollands landschap met molen en tjalken kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 40,00

hollands landschap met molen en tjalken kopen? Bied vanaf 40!hollands landschap met molen en tjalken kopen? Bied vanaf 40!hollands landschap met molen en tjalken kopen? Bied vanaf 40!

w everts

Geplaatst door  mooikloof

9 verkochte items
  • w everts

Leuk schilderij van een hollands landschap. Olieverf op doek afm 80 x 40 cm Zonder lijst gesigneerd W.Everts

w everts

Geplaatst door  mooikloof

9 verkochte items

Dit item is verkocht voor 40,00

Starttijd:18-01-2015 om 13:01
Eindtijd:23-01-2015 om 13:01

ArtAtelier
23 jan. / 10:31
€ 40