Hollandse school, olieverf op doek, wintertje met schapen bij kooi - Verkocht

Hollandse school, olieverf op doek, wintertje met schapen bij kooi kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 21,00

Hollandse school, olieverf op doek, wintertje met schapen bij kooi kopen? Bied vanaf 1!Hollandse school, olieverf op doek, wintertje met schapen bij kooi kopen? Bied vanaf 1!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  KunstkamerZuidoost
FA. (16)

641 verkochte items
Alle items van deze verkoper (19)
  • Ongespecificeerd

Van mij onbekende schilder (ik lees: K. Slijper) is dit aardige wintertafereel.

De barokke lijst is op 1 plaats beschadigd.

Olieverf op doek: 50 bij 40 cm.

Afmeting inclusief lijst: 65 bij 54 cm.

Signatuur: r.o.

Vanwege de lijst graag afhalen! Igv verzenden is risico van beschadiging voor koper.

Ongespecificeerd

FA. (16)

641 verkochte items
Dit item is verkocht voor 21,00
Starttijd:21-06-2014 om 15:29
Eindtijd:30-06-2014 om 15:29
Biedingen (12)
Marboom
30 jun. / 06:55
€ 21
ger7jac
29 jun. / 22:09
€ 19
Marboom
28 jun. / 20:13
€ 17
Kunstkijker
28 jun. / 20:12
€ 15
Marboom
28 jun. / 20:12
€ 13
Kunstkijker
28 jun. / 16:54
€ 11
Marboom
27 jun. / 20:27
€ 9
11303
27 jun. / 16:21
€ 7
Marboom
27 jun. / 16:21
€ 5
11303
27 jun. / 16:21
€ 5
Marboom
26 jun. / 16:06
€ 3
eloy2013
23 jun. / 15:11
€ 1