Holly Witteveen: ingekleurde ets - Dynamisch met dekwit - Verkocht

Holly Witteveen: ingekleurde ets - Dynamisch met dekwit kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 1,00

Holly Witteveen: ingekleurde ets - Dynamisch met dekwit kopen? Bied vanaf 1!Holly Witteveen: ingekleurde ets - Dynamisch met dekwit kopen? Bied vanaf 1!Holly Witteveen: ingekleurde ets - Dynamisch met dekwit kopen? Bied vanaf 1!Holly Witteveen: ingekleurde ets - Dynamisch met dekwit kopen? Bied vanaf 1!Holly Witteveen: ingekleurde ets - Dynamisch met dekwit kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  noemezedakunst
FA. (12)

202 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
  • Hollie Witteveen (1948)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets met veel ingekleurde details, maar ook met gedeelten die met dekwit aan het oog zijn onttrokken, wat toch op zijn minst 'apart' te noemen is.

Titel: Dynamisch met dekwit. Jaartal: 1980

Met potlood gesigneerd, getiteld en genummerd: 17/30

Beeldmaat: 23 x 26 cm. in passe-partout van 40 x 50 cm.

Conditie: in zeer goede staat.

ZZETS

Hollie Witteveen (1948)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  noemezedakunst
FA. (12)

202 verkochte items
Dit item is verkocht voor 1,00
Starttijd:13-09-2017 om 15:03
Eindtijd:25-09-2017 om 20:03
francoispeeters
25 sep. / 14:15
€ 1