hommes #28

hommes #28 kopen? Bied vanaf 1!

hommes #28

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 34,00

Rick Triest

Geplaatst door  Gouwenaar

40 verkochte items
  • Rick Triest
TypeTekening / Aquarel

Figuratieve compositie op papier door Rick Triest - 2015
tekening op papier 40x46 cm - stevig papier - gesigneerd op voor en achterzijde  - Origineel

uit de genummerde serie Hommes 2015

Rick Triest

Geplaatst door  Gouwenaar

40 verkochte items

Dit item is verkocht voor 34,00

Starttijd:17-02-2016 om 20:42
Eindtijd:24-02-2016 om 20:47

Biedingen (14):

rbrt
24 feb. / 20:38
€ 34
Marcodevries
23 feb. / 21:50
€ 29
rbrt
23 feb. / 21:50
€ 26
Marcodevries
23 feb. / 21:50
€ 21
rbrt
23 feb. / 21:50
€ 19
Marcodevries
23 feb. / 21:33
€ 17
rbrt
23 feb. / 20:22
€ 15
Marcodevries
23 feb. / 19:26
€ 13
rbrt
19 feb. / 13:08
€ 11
Paul020nl
19 feb. / 06:17
€ 9
Ranait
19 feb. / 06:17
€ 7
Paul020nl
19 feb. / 06:17
€ 5
Ranait
19 feb. / 06:17
€ 3
Paul020nl
18 feb. / 08:33
€ 1