Niet of onleesbaar gesigneerd - Hongarije -geen titel / gemengde techniek / circa 1980-

Hongarije -geen titel / gemengde techniek / circa 1980- kopen? Bied vanaf 50!

Hongarije -geen titel / gemengde techniek / circa 1980-

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 50,00

Hongarije -geen titel / gemengde techniek / circa 1980- kopen? Bied vanaf 50!Hongarije -geen titel / gemengde techniek / circa 1980- kopen? Bied vanaf 50!Hongarije -geen titel / gemengde techniek / circa 1980- kopen? Bied vanaf 50!Hongarije -geen titel / gemengde techniek / circa 1980- kopen? Bied vanaf 50!Hongarije -geen titel / gemengde techniek / circa 1980- kopen? Bied vanaf 50!Hongarije -geen titel / gemengde techniek / circa 1980- kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  kunstmest
FA. (5)

429 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeTekening / Aquarel

Curieuze, niet gesigneerde ingekleurde pentekening op golfkarton aan achterzijde gedateerd, gelijst in 1984. Zeer waarschijnlijk afkomstig uit Hongarije, mogelijk toe te schrijven aan Vladimir Szabo. Af te halen in Utrecht of bezorgen in overleg incl. lijst (met een enkel gebruiksspoor) en achter glas. Bij verzending per post achter passepartout.

Beeldformaat: 75 x 42 cm Passepartout: 90 x 60 cm Techniek: gemengd op zwaar golfkarton Gesigneerd: nee Datering: circa 1980 Conditie: goed, lijst met gebruikssporen

Dit item is verkocht voor 50,00

Starttijd:20-04-2018 om 22:19
Eindtijd:27-04-2018 om 22:19

AnneliesA
27 apr. / 20:53
€ 50