Dit kunstwerk is een lithografie met de titel "Les gens de justice", het werk komt uit de periode 1800 t/m 1899. Verwachting rond de 1850. Het is daarnaast gesigneerd met potlood. Het vel papier is 28 x 38 cm de litho zelf 20 x 29.
Honoré Daumier was een Franse kunstenaar en karikaturist uit de 19e eeuw. Hij staat bekend om zijn satirische tekeningen en schilderijen die politieke, sociale en culturele kwesties van zijn tijd uitbeelden. Daumier begon zijn carrière als lithograaf en maakte vaak spotprenten voor kranten en tijdschriften. Zijn werk viel op vanwege de scherpe en soms brutale kritiek op de heersende klasse en de gevestigde orde. Hij was ook bekend om zijn realistische portretten van mensen uit alle lagen van de samenleving. Naast zijn grafische werk maakte Daumier ook schilderijen, beelden en aquarellen. Zijn schilderijen hebben vaak een politieke of sociale boodschap en zijn realistisch van aard. Hij was een belangrijke voorloper van het impressionisme en zijn werk wordt vaak geprezen vanwege zijn technische vaardigheid en artistieke visie. Daumier's werk is van blijvende invloed geweest op de kunstwereld en zijn kritiek op de maatschappij en politiek blijft relevant tot op de dag van vandaag. Zijn werk is te zien in vele belangrijke musea over de hele wereld, waaronder het Louvre in Parijs.
Zeer Goed
Tot 2 kg.
€ 8,70
Naar België
€ 13,00
€ 15,00
Europese Unie
€ 15,00
Wereldwijd
€ 25,25