Rinke Nijburg - Ets en aquarel, Het besneeuwde Huis, gesigneerd, oplage 6/15
Astrid Veldhuyzen-Koppen - Beeld 'Familie'
Jean Ruiter - Foto, Accident on the way to Alanya - Ingelijst
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1976 |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 102 x 71 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Duitsland |
Starttijd | 1-6-2022 om 21:38 |
Eindtijd | 2-8-2022 om 7:53 |