Horst Antes - figuur (r8)

Horst Antes - figuur (r8) kopen? Bied vanaf 250!
  • Horst Antes (1936)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
StijlExpressionistisch
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen62 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
litho 43/200

Horst Antes (1936)

DuitsDuitsAlle items van deze kunstenaar (4)
Geplaatst door  luc9309
FA. (10)

Lid sinds 2021
121 verkochte items
Alle items van deze verkoper (48)
45 cm
62 cm
Sluit over 8d 2u 16m 56s
Openingsbod€ 250
ObjectlocatieBerg,  België
VerzendingNaar België, Nederland en Duitsland
Starttijd:25-11-2022 om 15:06
Eindtijd:05-12-2022 om 22:33