Albert Debois - Lot van 5 gesigneerde litho's - "L'étoile du couchant" - 1978
Avraham Inlender - e.a: zes handgesigneerde zeefdrukken: Abstracte Composities I-VI
Mark Visione - and the shape between
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Thüringen, Duitsland |
Starttijd | 10-5-2015 om 21:54 |
Eindtijd | 17-5-2015 om 21:54 |