HOUTEN KLOMPEN van GEO KAUDERER

HOUTEN KLOMPEN van GEO KAUDERER kopen? Bied vanaf 65!

Verkoopprijs: € 65,00

HOUTEN KLOMPEN van GEO KAUDERER kopen? Bied vanaf 65!HOUTEN KLOMPEN van GEO KAUDERER kopen? Bied vanaf 65!HOUTEN KLOMPEN van GEO KAUDERER kopen? Bied vanaf 65!HOUTEN KLOMPEN van GEO KAUDERER kopen? Bied vanaf 65!

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1723 verkochte items
  • Geo Kauderer (1902-1996)

GEO KAUDERER

HOUTEN KLOMPEN

olieverf op papier geplakt op board in de maat 25 x 30 cm

gesigneerd onder

Gekaderd in een oude gouden lijst in de maat 35 x 40 cm

goede staat

VERZENDEN AANGETEKEND of OPHALEN BIJ KUNSTKABINET ZAANDAM

Voor verdere info zie onze website

Dit item is verkocht voor 65,00

Starttijd:27-06-2017 om 21:08
Eindtijd:07-07-2017 om 21:08

LUCRECE
7 jul. / 16:11
€ 65