Houtsnede 'Boschrand' Ed Jeska

Houtsnede 'Boschrand' Ed Jeska kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 7,00

Geplaatst door  art_special

55 verkochte items
  • Jan Staats Kiewiet (1899-1977)
GesigneerdHandgesigneerd

Afm. afbeelding 16,5 x 12 cm / vel 20,5 x 15,5 / achtergrond 26,5 x 21. In prima staat, niet ingelijst. In potlood l.o. voorzien van 'omschrijving' en r.o. signatuur 'Ed Jeska'.

Verzendkosten (NL) post € 2,50 / aangetekend € 8,50

Dit item is verkocht voor 7,00

Starttijd:16-08-2014 om 14:20
Eindtijd:24-08-2014 om 14:20

Biedingen (4):

bakkertje
18 aug. / 22:27
€ 7
Eleo
18 aug. / 22:24
€ 5
bakkertje
18 aug. / 19:27
€ 3
monschau
16 aug. / 15:33
€ 1