Hubert Bellis / Belgische schilder, geboren te Brussel / 01-06-1831
gestorven: te Sint Joost-ten-Node in 1902
Opleiding: Koninklijke Academie voor Schone Kunsten te Brussel.
Hij was lid van de vereniging L'Essor en Chrysalide te Brussel.
Hij was Ridder in de Orde Leopold.
Zijn werk hangt in musea's te Amsterdam, Brussel, Leuven, luik, Amiens, Verviers, Schaarbeeken,
en o.a in Melbourne , een deel van verkochte werken, 1987 fl. 10860,- / 1989 - fl. 7020,-
1991 - Fl. 4436,- / 1994 - Fl. 4667,- - 1998 - Fl. 5233,- - / 2000 - Fl. 5842, en Fl. 3295,-
1987 - 88 / Campo Antwerpen Bloemenruiker 100x70 gesigneerd Fl. 10.860,-
1989 - Campo Antwerpen stilleven 75x90 Fl. 7020,-
Akoun: blz. 104 - 2007 Euro 3500,- / Citrons, fraises et fleurs.
Het schilderij is in 1920 gerestaureerd, en tevens een nieuw spierraam gekregen.
hierin staat een stempel: kunsthandel s'Gravenhage G.C. van Bochove tel. nr. 3 of 8 + 1423.
De verkoper heeft de oude kapotte lijst verwijderd, en een nieuwe moderne lijst aangebracht
2019 / gesigneerd R.O.
Het werk kan worden opgehaald, cq verzonden aangetekend.