Hubert Levigne-Kopergravure-Lady Godiva - Verkocht

Hubert Levigne-Kopergravure-Lady Godiva kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 30,00

Hubert Levigne-Kopergravure-Lady Godiva kopen? Bied vanaf 30!Hubert Levigne-Kopergravure-Lady Godiva kopen? Bied vanaf 30!Hubert Levigne-Kopergravure-Lady Godiva kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  h-g-art
FA. (50)

1740 verkochte items
  • Hubert Levigne (1905-1989)
GesigneerdHandgesigneerd

Kopergravure, potlood gesigneerd en getiteld linksonder. In de plaat gemonogrammeerd en jaartal '36 rechtsonder.

Beeldmaat 18 x 25 cm. Bladmaat 28,5 x 34,5 cm. Losbladig.

Hubert Levigne is geboren te Meerssen in 1905 en overleden te Maastricht in 1989.

Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:07-02-2015 om 15:49
Eindtijd:12-02-2015 om 15:49
mchbeelen
09 feb. / 22:20
€ 30