FA. (2)

Hubert Levigne - Stervende man

Hubert Levigne - Stervende man kopen? Bied vanaf 25!
Hubert Levigne - Stervende man kopen? Bied vanaf 25!Hubert Levigne - Stervende man kopen? Bied vanaf 25!Hubert Levigne - Stervende man kopen? Bied vanaf 25!Hubert Levigne - Stervende man kopen? Bied vanaf 25!Hubert Levigne - Stervende man kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  MRietveld

Lid sinds 2021
1 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Hubert Levigne (1905-1989)
Jaartal1951
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen15 cm x 18 cm (h x b)
Lijst24.5 cm x 27.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Levigne hanteert verschillende lettertypes voor de datum, zijn initialen en de afkorting RIP.

Het houten lijstje toont zeer lichte schade. De glasplaat lijkt gevlekt.

Hubert Levigne (1905-1989)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  MRietveld

Lid sinds 2021
1 verkochte items
27.5 cm
24.5 cm
18 cm
15 cm
Starttijd:25-03-2022 om 12:57
Eindtijd:08-04-2022 om 21:37
Openingsbod€ 25
ObjectlocatieAlmere, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland